Türkiye’nin lider demonte mobilya üreticisi Adore Mobilya, 33 yıllık birikiminden güç alarak yenilikçi, modern bakış açısı, kullanışlı ve modern tasarımlı ürün yelpazesi, orijinal ve güncel ihtiyaçlara cevap veren tasarımları ile kendisine misyon edindiği “En Kaliteli – En Hesaplı Mobilya” çizgisinde yoluna devam etmektedir.

Adore Mobilya, Ankara – Gölbaşı ilçesinde bulunan 248.000 m2‘lik yerleşkesinde, 42.800 m2 kapalı üretim alanında, eğitimli ve tecrübeli fabrika üretim personeli ile geliştirilmiş otomasyon sistemi ve en son teknoloji, bilgisayarlı CNC hatlarında seri üretim yapmaktadır. Sahip olduğu alt yapıyla uzman endüstri mühendisleri, iç mimarları, teknik personeli, ithalat, ihracat, pazarlama ve ar-ge ekibiyle, en yüksek kalitedeki ürünlerini, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunabilmek, üretim kapasitesini artırmak ve kazandığı başarı grafiğini daha da yukarıya taşıyabilmek için çalışmaktadır.

Sektöründe ev ve ofis dekorasyonuna farklı bir soluk getiren Adore Mobilya, müşterilerinden aldığı tavsiye ve önerilere önem ve değer vererek, müşteri odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği satış sonrası hizmetleri ve kampanyalarla, evlerinizin ve ofislerinizin mobilya ihtiyaçlarını daima en kaliteli ve hesaplı çözümler ile karşılamayı hedeflemiştir. Bu hedefini gerçekleştirmek için dağıtım ağını büyüterek ürünlerini Türkiye’nin her noktasında değerli müşterilerinin beğenisine sunmayı başarmıştır.

Sanal ortamda ise “adoremobilya.com” online satış ve tanıtım sayfası ile çağın gereklerine uyarak müşterilerinin güncel beklentilerine hızlı ve birebir cevap vermekte, sanal alışveriş hizmetlerine kendine özgü yenilikçi bir yaklaşım getirmekte ve sektörde öncü diğer satış sitelerinde de başarı ve beğeni ile satışlarını gerçekleştirmektedir. Bugün Türkiye geneline mobilya alanında “aynı gün kargo” yapabilen tek üreticidir.

Adore Mobilya, organizasyon yapısından, tüketici memnuniyetine, müşterilerin geri dönüşlerine ait tüm verilerin analiz edilmesinden satış öncesi ve sonrası süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden, ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada Avrupa Birliği standartlarına uygunluk belgelerine ISO 9001-14001-27001 sertifikalarına sahiptir. Toplam kalite sistemi sonunda, ürünlerine duyduğu güvenle Türkiye ve Avrupa’ da bir ilk olan üretim hatalarına karşı 7 Yıl garanti sözü vermektedir.

Sektörde 33 yıllık geçmişi olmasına rağmen daha yolun başında olduğuna inanan Adore Mobilya, müşterileriyle beraber daha çok yol kat edeceğinin bilinciyle başarısını daha da yukarı taşımak yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarına devam etmektedir.