Montaja Hazır (Demonte) Ev ve Ofis Mobilyaları Üretimi ve Satışı kapsamında faaliyet gösteren firmamızın politikası aşağıda paylaşılmıştır.

FİRMA (ENTEGRE) POLİTİKASI

Değişmeyen ilkelerimiz : “Sistem – Prensip – Otorite – Rekor “ S.P.O.R. olan bağlılığımız sonucunda kurulduğu günden bugüne kadar “en kaliteli ve en hesaplı mobilya” çizgisinden taviz vermeden yatırımlarına devam ederek üretim kapasitesini ve ürünlerini çevreye ve insan sağlığına uygun hammaddeler kullanarak sürekli olarak geliştirmek,

Üretim sürecinin hiç bir aşamasında çalışanlarımızın ve tüketicilerimizin sağlığına zararlı hammadde ve kimyasallar kullanmamak,  tüm girdileri Avrupa Birliği normlarına uygun ve en üst kalitede sağlamak, Müşterilerimizin isteklerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek, kaliteden taviz vermeyerek pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak, maliyetleri azaltarak en ekonomik ürünü üretmek, belirlenen zaman içerisinde teslim etmek ve çalışanların memnuniyetini arttırmak ilke edinilmiştir.

Bu ilkeler doğrultusunda;

  • Çevre performansı ve kirliliğin önlenmesi
  • Tehlikeleri ortadan kaldırmak ve İSG risklerinin azaltılması
  • İşle ilgili yaralanma ve sağlığın bozulmasının önlenmesi için güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarının sağlanması
  • Çalışanların ve çalışan temsilcilerinin danışma ve katılımının sağlanması
  •  Yasal şartlara uyumun sağlanması

İçin gerekli kaynakları sağlayarak kuruluşumuza özgü yönetim sisteminin (Kalite Çevre ve İSG standartları ve yasal mevzuat dikkate alınarak oluşturulmuş) sürekli geliştirilmesi ve Türk Milli Ekonomisine katkıda bulunmak,  temel politikamızdır.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİNİN KAPSAMI

SİSTEMA GRUP MOBİLYA A.Ş. amacı, müşteri odaklı, proses ağırlıklı, sürekli gelişimi sağlayacak, hata önlemeye ağırlık verecek, tedarik zincirinde fire ve değişkenliği azaltmayı sağlayan, çevre ve çalışan sağılığına duyarlı, bilgi güvenliğini ile entegre sistem yapısını oluşturmak ve yönetmektir.

 

Entegre Sistemimizin kapsamı;

Montaja Hazır (Demonte) Ev ve Ofis Mobilyaları Üretimi ve Satışı olarak tanımlanmıştır.

Demonte Modüler Ev ve Ofis Mobilya Grubu (TV Sehpası, Bilgisayar Masası, Kitaplık, Genç Odası, Yatak Odası, CD/DVD Kutuları, Ofis Mobilyaları, Ayakkabılık ve Portmanto, Çok amaçlı dolap ve gardıroplar) Üretimi ve Satışı, toplam kaite yönetimi esaslı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği.