Türkiye’nin lider demonte mobilya üreticisi Adore Mobilya, 33 yıllık birikiminden güç alarak yenilikçi bakış açısı, kullanışlı ve modern tasarımlı ürün yelpazesi, orijinal ve güncel ihtiyaçlara cevap veren tasarımları ile “En Kaliteli – En Hesaplı Mobilya” çizgisinde yurt içi ve yurt dışı yatırımlarına devam etmektedir.

Kendi tasarımı ve üretimi olan ürünlerini Türkiye’nin her noktasında, Dünya genelinde elliden fazla ülkede ve önde gelen online satış kanallarında kendi markası ile müşterilerinin beğenisine sunmayı başarmıştır.

Kadrosundaki uzman endüstri mühendisleri, iç mimarları, teknik personeli, ithalat, ihracat, pazarlama ve ar-ge ekipleriyle başarısını yurt dışında daha da yukarıya taşıyabilmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Adore Mobilya insan sağlığı ve çevre bilinci hakkındaki yasal kanun ve mevzuatlara uygun ve saygılı çalışmayı kendine hedef olarak koyup, bu kapsamda çevre dostu ve fabrikamızda kurulan GES ile %100 Güneş Enerjisi ile üretim yapmaktadır.

Üretim sürecinde değerli çalışanlarımızın, sonrasında müşterilerimizin sağlığı konusunda hassasiyet gösteriyoruz ve ürünlerimizin tamamında E1 sağlık normlarına uygun sertifikalı yonga levha kullanıyoruz. Bir sağlık sertifikası olan E1, mobilya yapımında kullanılan ham maddenin kanserojen madde içermediğini göstermektedir.

Ayrıca üretim ve taşıma aşamalarında hasar gören malzemeleri sosyal sorumluluk bilinciyle değerlendirerek kedi evi yapımında kullanmaya karar verdik. Bu sayede kedi dostlarımız soğuk kış günlerinde ısınabilecekleri ve korunabilecekleri ev sahibi olabilecekler.

Bu bağlamda koymuş olduğumuz hedefler çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve en hesaplı; kullanıcı dostu, sosyal uygunluk standartlarında, çevreye duyarlı ve dünyada garanti şartlarını ileriye taşıyan patentli ürünlerinin tasarım sürecinde, yaratıcı, ayrıntılara önem veren, çözüm odaklı ve vizyon sahibi, ürün tasarımlarında sanat ve endüstriyi bir araya getirebilen Adore Mobilya takım arkadaşları arıyor.

İş başvurusu yapmak için ik@adore.com.tr mail adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.